۲۰۰۰ ۵۶۰ ۰۹۱۱
یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱

بهترین شهر شمال برای خرید ویلا کجاست ؟

بهترین شهر شمال برای خرید ویلا کجاست و چرا اغلب مردم به فکر خرید ویلا در شمال هستند ؟ واقعیت این است که منطقه شمال کشور به دلایل زیادی از جمله آب و هوای مطبوع ، طبیعت زیبا و بکر و … بسیار محبوب است و مکانی مناسب برای آسایش و آرامش می باشد. این منطقه دارای استان ها و شهرهای زیادی است که می توان به عنوان مقصد شما برای خرید ویلا  محسوب شود ولی بیشتر افراد به سراغ خرید ویلا در زیباکنار می روند. در این مطلب به بررسی بهترین شهر شمال برای خرید ویلا یعنی زیبا کنار می پردازیم.

بهترین شهر شمال برای خرید ویلا

از نظر بسیاری از مشتریان و افرادی که به دنبال ویلا هستند ، بهترین شهر شمال برای خرید ویلا زیباکنار می باشد. البته شهرهای دیگر نیز وجود دارد اما استان مازندران به دلیل زیباتر بودن و سایر پارامترها ایده آل ترین شهر شمال محسوب می شود. به همین دلیل بهترین شهر شمال برای خرید ویلا ، زیباکنار است.

در واقع می توان گفت که مردمان شهر نشین از زندگی در شلوغی شهرهای بزرگ خسته شده اند. این شهرها مشکلات زیادی از جمله ترافیک ، آب و هوای آلوده و هزینه های سرسام آور دارد و اگر بخواهیم مشغله های کاری در شهر را نیز بیان کنیم باید بگوییم که بخش اعظمی از مردم به دنبال مکانی خلوت ، دنج ، سرسبز و زیبا می گردند تا به آرامش برسند و استرس های روانی خود را تخلیه کنند. خرید ویلا در شمال گزینه ای بسیار مناسب برای رسیدن به آرامش و فراموش کردن دغدغه های زندگی شهری است.

مردم ایران از منطقه شمال کشور خاطرات زیادی دارند چون کمتر کسی را پیدا می کنید که در طول زندگی خود حداقل یک بار به این منطقه سفر نکرده باشد و از زیبایی آن مسحور نشده باشد. دیدن جنگل های انبوه ، سواحل دریا و چشم اندازهای بکر در زیبا کنار افراد را وسوسه می کند که ویلایی هر چند کوچک یا بزرگ بر اساس بودجه خود تهیه کنند و مدتی در سال را در آن ساکن شوند.

زیباکنار

هنگامی که سخن از سفر به شمال می کنیم ذهن بسیاری از ما به سمت جاده چالوس و مناطق اطراف آن می رود. جاده چالوس از زیبایی های ایران است و از جذابیت منحصر به فردی برخوردار است. استان مازنداران از شناخته شده ترین و البته محبوب ترین استان های شمالی کشور به حساب می آید زیرا شهرهای زیبایی مانند زیباکنار را در دل خود جای داده است. ویلاهایی که در این منطقه وجود دارند شامل ویلای ساحلی ، شهرکی ، جنگلی و کوهستانی است که هر کدام از آن ها دارای ویژگی های منحصر به فرد خود می باشند.

یکی از باورهای اشتباه که در بین افراد وجود دارد این است که تصور می کنند خرید ویلا در شمال نیاز به هزینه زیادی دارد. در صورتی که بهترین شهر شمال برای خرید و فروش ویلا در زیباکنار است که می توانید انواع ویلا با قیمت مناسب و سازگار با بودجه خود پیدا کنید.

در سال های گذشته اغلب ویلاهایی که در این منطقه ساخته می شدند از نوع فلت بودند و دارای متراژهایی بسیار وسیع بودند که به بیش از ۱۰۰۰ متر نیز می رسید. اما در حال حاضر علاوه بر ویلای فلت ، شاهد ساخت انواع ساختمان ویلا مانند نیم پیلوت ، دوبلکس و تریبلکس هستیم که در مطالب گذشته به بررسی هر کدام از آن ها پرداختیم.

بهترین شهر شمال برای خرید ویلاویژگی ویلا در زیباکنار

وجود انواع ویلا

هنگامی که سخن از انواع ویلا می کنیم منظور این است که شما می توانید انواع ویلا را بر اساس نیاز خود پیدا کنید. منطقه شمالی کشور و زیباکنار جزو آن دسته از مناطقی محسوب می شود که بازار ساخت و ساز ویلا در آن داغ است و شرکت ها ، بنگاه ها و سرمایه گذاران زیادی در این حوزه مشغول به کار هستند. ویلاهایی که جدیدا ساخته می شوند از نظر متراژ کوچک تر هستند و اغلب آن ها دارای ۴۰۰ متر مساحت می باشند. کوچک تر کردن ویلاها موجب شده تا بسیاری از افراد توانایی خرید آن را داشته باشند و بتوانند مبلغ آن را نیز با شرایط مختلف پرداخت کنند.

ویلاهایی که دارای متراژ بزرگ هستند برای افرادی مناسب می باشند که بودجه زیادی در اختیار دارند و محدودیتی از این بابت برای آن ها وجود ندارد. اما امروزه به دلیل شرایط ناخوشایند اقتصادی باید ویلاهایی را ساخت که قشر متوسط جامعه نیز توان خرید آن را داشته باشد. در هنگام خرید ویلا باید به سراغ افراد مطمئن بروید. یکی از این افراد مطمئن می تواند بنگاه معاملاتی باشد. در مطالب گذشته تحت عنوان ” معیارهای انتخاب مشاور املاک چیست ؟ “به بررسی مواردی پرداختیم که بر اساس آن می توانید یک مشاور املاک مطمئن را پیدا کنید.

لذت بردن از طبیعت بکر و دست نخورده

بهترین شهر شمال برای خرید ویلا زیباکنار ، سبب می شود تا شما چشم اندازهای مختلف را تجربه کنید. برخی از افراد به خرید ویلای ساحلی ، برخی دیگر به خرید ویلای شهرکی و برخی از مشتریان نیز به ویلای جنگلی علاقه دارند. نوع دیگری از ویلا نیز وجود دارد که به نام ویلای کوهستانی شناخته می شود. در مطالب گذشته تحت عنوان ” مزایای خرید ویلای کوهستانی در شمال ” به بررسی مزایا و معایب این نوع از ویلاها پرداختیم. در حال حاضر ویلاهای شهرکی و ساحلی دارای بالاترین امکانات و ویلاهای جنگلی و کوهستانی دارای کمترین امکانات هستند اما انتخاب هر کدام از آن ها بستگی به سلیقه و نیاز شما دارد. هر کدام از این ویلاها می تواند چشم اندازی زیبا و خیره کننده را به شما هدیه دهد. زندگی در شهر موجب می شود تا شما صبح خود را با منظره ای آلوده و همراه با صدای بوق رانندگان خیابان شروع کنید. اما زندگی در شمال کشور و منطقه زیبا کنار تجربه ای متفاوت را برای شما رقم خواهد زد.

بهترین شهر شمال برای خرید ویلاتنفس هوای پاک

انتخاب زیباکنار به عنوان بهترین شهر شمال برای خرید ویلا ، هوایی پاک و تنفسی لذت بخش را به شما هدیه می کند. زندگی در کلان شهرها باعث می شود تا شما دائما هوای ناپاک را در ریه های خود بفرستید اما سکونت در ویلای دریایی ، جنگلی ، شهرکی و کوهستانی نفس شما را تازه می کند. البته لازم به ذکر است که اگر مشکل ریوی مانند آسم دارید به هیچ عنوان نباید در ویلای ساحلی سکونت کنید چون رطوبت حاصل از دریا می تواند بیماری شما را تشدید کند. ویلای جنگلی و شهرکی برای شما مناسب خواهد بود. آب و هوای مطبوع زیباکنار در کمتر منطقه ای یافت می شود.

تماس