۲۰۰۰ ۵۶۰ ۰۹۱۱
پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰

خرید ویلا در زیباکنار

●متراژ زمین=۲۰۰متر
●متراژ بنا=۱۴۰متر
●دوبلکس
●ساحلی
●کابینت MDF
●کمد دیواری MDF
●گاز صفحه ای رومیزی درجه یک
●کف پارکت
●سقف چوب نراد روس درجه یک
●پنجره دوجداره
●درب ضدسرقت
●انشعابات وصل
مدارک کامل

●زمین=۷۵۰متر
●بنا=۱۳۰متر
●سه خواب(یک خواب مستر)
●کابینت فول درجه یک
●کمد دیواری درجه یک
●گاز صفحه ای
●سرویس فرنگی شیر آلات برند
●کاغذ دیواری
●سقف آسمان مجازی و کناف
●پنجره درجه یک
●درب ضد سرقت
●انشعابات کامل
مدارک کامل

●متراژ زمین=۷۰۰متر
●متراژ بنا=۱۰۰متر
●دوخواب و ذوبلکس
●کابینتMDFدرجه یک
●کمددیواری MDFدرجه یک
●گاز صفحه ای رومیزی برند
●کف سرامیک
●سرویس ایرانی و فرنگی
●پنجره دوجداره
●درب ضدسرقت
●استخر
●انشعابات وصل
مدارک کامل

●متراژ زمین=۲۶۰متر
●متراژ بنا = ۱۸۳متر
●دوخواب
●دوبلکس
●کابینتMDFدرجه یک
●کمد دیواریMDFدرجه یک
●گاز صفحه ای برند
●کف سرامیک
●آلاچیق
●باربیکیو
●انشعابات وصل
●مدارک کامل

●متراژ زمین=۲۸۰متر
●متراژ بنا=۱۳۵متر
●دوخواب
●کابینت MDFدرجه یک
●کمد دیواری MDFدرجه یک
●سینگ ظرفشوی درجه یک
●گاز صفحه ای برند
●کف سرامیک
●سرویس ایرانی وفرنگی
استخر
●انشعابات وصل
مدارک کامل

●متراژ زمین=۲۲۰متر
●متراژ بنا=۱۰۰متر
●دوخواب
●کف سرامیک
●سقف کناف
●نورپردازی حرفه ای
●پنجره دوجداره
●درب ضدسرقت
●نمای ساختمان سنگگرانیت
●درب حیاط کرکره ای جک دار
●انشعابات وصل
مدارک کامل

●متراژ=۲۴۰متر
●بنا=۱۴۰متر
●دوخواب
●کابینت فول MDF درجه یک
●کمد دیواری MDF درجه یک
●درب ضدسرقت
●پنجرهUPVC
●سینگ ظرفشوی
●هود
●نما کلاسیک
●انشعابات وصل
● مدارک کامل

●متراژ=۳۵۰متر
●بنا=۱۵۰متر
● سه خواب
●کابینت فول MDF درجه یک
● کمد فول MDF درجه یک
●درب ضدسرقت
● کف سرامیک
●سینگ ظرفشوی
● نورپردازی حرفه ای
● سقف کناف
●انشعابات وصل
● مدارک کامل

●متراژ زمین=۲۴۰متر
●متراژ بنا=۱۰۰متر
●دوخواب
شهرکی
●کابینتMDFدرجه یک
●کمد دیواریMDFدرجه یک
●کف سرامیک
●پنجره دوجداره
●درب ضدسرقت
●سرایداری ونگهبانی۲۴ساعته
●انشعابات وصل
مدارک کامل

فروش ویلا در زیباکنار
ویلای رویای خود را از ما بخواهید
خرید ویلا در زیباکنار
منطقه ای آرام، زیبا و دلنشین
خرید ویلا زیباکنار
مناسب ترین ویلا برای شما
Previous
Next

منطقه زیباکنار

زیباکنار منطقه ای ساحلی در استان گیلان با فاصله از مرکز این استان یعنی رشت می باشد. این منطقه به علت نزدیکی به بندر انزلی در سال ۹۳ جزوی از مناطق آزاد شمرده شد. زیبایی وصف نا پذیر این منطقه بعلاوه موقعیت جغرافیایی آن باعث شده است تا به آن شاهراه تجاری بگویند. یکی از مزایا خرید ویلا زیباکنار این است که سودی تضمین شده به واسته خرید ملک در این منطقه شگفت انگیز خواهید کرد. در ادامه شما را با مکان های دیدنی این زیباکنار نیز آشنا خواهیم کرد.

چرا خرید ویلا در زیبا کنار را توصیه می کنیم ؟

invest 4

سرمایه گذاری مطمئن

با خرید ویلا در زیباکنار سرمایه خود را چند برابر کنید

mountain

منطقه آزاد

شامل قوانین تجاری مناطق آزاد به دلیل نزدیکی به بندر انزلی

tourist

منطقه گردشگری

جذب توریست بالا  به دلیل جذابیت بصری و رونق کسب کار

Previous
Next

زیباکنار نگین استان گیلان

زیباکنار یکی از مناطق دیدنی شهر رشت در استان گیلان است که به علت وجود دهکده ویلایی و شهرک ساحلی آن در سالهای اخیر بسیار مورد توجه سرمایه گذاران املاک و خریداران زمین و ویلا در این منطقه قرار گرفته است. مهم ترین دلیل محبوبیت این منطقه و جذب توریست ها و سرمایه گذاران، موقعیت مکانی آن است. وجود منطقه آزاد انزلی، قرار گرفتن در میان دریا شهر لشت نشا و چمخاله موقعیت این منطقه را به گونه ای ساخته است که از مسیری وارد استان گیلان شوید حتما این زیبا کنار عبور خواهید کرد. به همین علت این منطقه سالیانه پذیرای میلیون ها نفر توریست از نقاط مختلف است. همچنین به این نکته باید اشاره کرد که از طریق خرید ویلا در زیباکنار از حقوق شهروندان این منطقه مانند معافیت از مالیات، امکان فعالیت بانک ها و موسسات اداری و بیمه ای و … بهره مند خواهید شد. این منطقه از دو طریق هوایی و زمینی در دسترس است و احداث خط قطار در منطقه گیلان نیز در دست اجرا است. که در این صورت در اتصال به راه آهن سراسری آستارا ممکن و بهره مندی از حمل و نقل آسان را میسر خواهد ساخت.

بندر انزلی یکی از مهمترین قطب های صنعتی کشور به ویژه در صنایع تبدیلی کشاورزی، دریایی، دارویی، نساجی و سلولزی است. دسترسی به نیروی کار ارزان و وجود صنایع بزرگ همچون کاغذ، نساجی و فولاد در بندر انزلی نیز توجه عده زیادی را به خرید و یا فروش ویلا در زیباکنار جلب کرده است.

خرید ویلا در زیباکنار

خرید ویلا در زیباکنار سرمایه گذاری با ریسک صفر درصد!

یکی از شرایط لازم برای سرمایه گذاری در املاک موقعیت و امکانات اقتصادی و تجاری آن منطقه است و علاوه بر استفاده از ملک باید به امکان فروش آن در آینده نیز توجه داشت. بدون شک خرید کورکورانه ویلا در هر منطقه از کشور می تواند منجر به از دست رفتن سرمایه شما شود ولی به چند علت مهم خرید ویلا در زیباکنار به عنوان یک سرمایه گذاری بدون ریسک  محسوب می شود:

 

قیمت خرید ویلا در زیباکنار

با توجه به اینکه قیمت خرید ویلا می تواند مهمترین فاکتور انتخاب برای هر خریدار باشد به دلیل محبوبت منطقه زیباکنار برای سرمایه گذاران قیمت های خرید ویلا در زیباکنار به صورت رقابتی بوده و ویلاهای ساخته شده در این منطقه در ابعاد و سبک های مختلفی وجود دارد و خریداران می توانند با توجه به بودجه خود اقدام به خرید ویلا در منطقه زیباکنار کنند.

 

فروش ویلا در زیباکنار

موقعیت مکانی زیباکنار

همانطور که در قسمت های بالا توضیح دادیم موقعیت مکانی زیباکنار به گونه ای است که در بهترین دسترسی قرار دارد. نزدیکی به بندر انزلی، جنگل های بکر و زیبا، آب و هوای دلپذیر، راه های ارتباطی آسان، نزدیکی به شهر رشت، بازدید میلیون ها توریست در سال از این منطقه و … موقعیت ایده آل اقتصادی را برای زیباکنار رقم زده است.

 

تقاضای بالای خرید و فروش ویلا در منطقه زیباکنار

طبق آمار رسمی پلیس راهنمایی و رانندگی تعداد افرادی که سالانه با نیت گردشگری به شهرهای شمالی کشور سفر می کنند و در بین استان های شمالی کشور استان گیلان میزبان عده بیشتری از این گردشگران است. با توجه به این موضوع تقاضا برای اجاره ویلا در منطقه زیباکنار نیز افزایش خواهد یافت. بنابراین تقاضا برای خرید ویلا در زیباکنار نیز از تبعات افزایش سطح تقاضا خواهد بود.

بندر انزلی یکی از مهمترین قطب های صنعتی کشور به ویژه در صنایع تبدیلی کشاورزی، دریایی، دارویی، نساجی و سلولزی است. دسترسی به نیروی کار ارزان و وجود صنایع بزرگ همچون کاغذ، نساجی و فولاد در بندر انزلی نیز توجه عده زیادی را به خرید ویلا در زیباکنار جلب کرده است.

 

قیمت خرید ویلا در زیباکنار

با توجه به اینکه قیمت خرید ویلا می تواند مهمترین فاکتور انتخاب برای هر خریدار باشد به دلیل محبوبت منطقه زیباکنار برای سرمایه گذاران قیمت های خرید ویلا در زیباکنار به صورت رقابتی بوده و ویلاهای ساخته شده در این منطقه در ابعاد و سبک های مختلفی وجود دارد و خریداران می توانند با توجه به بودجه خود اقدام به خرید ویلا زیباکنار کنند.

 

برخی از جاذبه های گردشگری زیباکنار

پارک جنگلی کیاشهر

پارک جنگلی کیاشهر در شرق منطقه زیباکنار و در کنار سپید رود قرار دارد. به علت قرار گرفتن مرداب طبیعی، پل چوبی و ساحل دریا در آن منظره ای دلپذیر برای بازدید گردشگران از این پارک جنگلی را رقم زده است. همچنین وجود درختان توسکا به صورت یکنواخت در پارک و گیاهان بالا رونده زیبایی آن را دو چندان کرده است که محیط مناسبی برای خرید ویلا زیباکنار را فراهم می کند.

ساحل حاجی آبکنده

ساحل حاجی آبکنده در هشت کیلومتری غرب زیباکنار واقع شده است. ساحل شنی این حاجی آبکده امکان ورزش های ساحلی مانند فوتبال ساحلی و شنا را برای گردشگران فراهم آورده است. همچنین تماشای صید ماهی به صورت گروهی و خرید ماهی تازه از صیادان باعث شده است تا سالانه عده زیادی از این منطقه بازدید کنند و تشویق به خرید ویلا زیباکنار شوند .

فروش ویلا در زیباکنار

رودخانه اوشمک

این رودخانه به موازات سپید رود و در مرکز شهر زیباکنار قرار دارد. رودخانه اوشمک پرماهی ترین  رودخانه شمال ایران است. ماهیگیری در این رودخانه و هوای دلپذیر و محیط آرام آن گزینه مناسب و لذت بخش برای گذراندن تعطیلات آخر هفته است.

ساحل چمخاله

چمخاله در بخش مرکزی شهرستان لنگرود قرار دارد و بعد از شهرستان انزلی دومین قطب توریستی استان گیلان است. ساحل ماسه ای چمخاله جز قدیمی ترین سواحل استان است و همچنین کم خطر ترین ساحل موجود در کشور است. این ساحل باعث می شود بسیاری از مردم برای خرید ویلا در زیباکنار این منطقه را انتخاب کنند.

خرید ویلا در زیباکنار

خرید و فروش ویلا در زیباکنار

خرید و فروش ویلا در زیباکنار به علت وجود توریست ها و گردشگران بسیار پر سود است. همچنین وجود بازار های پر رونق و منطقه ی آزاد بودن به علت نزدیکی به بندر انزلی نیز در اینکه افراد به فکر خرید و فروش ویلا در زیباکنار بیوفتند بی تاثیر نبوده است. منطقه زیباکنار همواره در حال رشد و رونق است و موقعیت مناسبی برای یک سرمایه گذاری مطمئن به حساب می آید. زیبایی وصف ناپذیر این منطقه تمام افرادی که قصد خرید ویلا در زیباکنار را دارند مجذوب خود می کند. افرادی که در زمینه ملک و املاک فعالیت داشته باشند به خوبی می دانند که در این زمان سرمایه گذاری و خرید و فروش ویلا در زیباکنار بسیار می تواند برای افراد پر سود باشد.

مزایا خرید ویلا در زیباکنار

داشتن امنیت

زیباکنار منطقه ای آزاد و گردشگری می باشد و از لحاظ امنیتی گزینه مناسبی برای خرید ویلا می باشد. تاریخچه ویلا در دنیا نشان می دهد که این خانه ها از لحاظ امنیتی بسیار ایمن هستند. برای افرادی که قصد خرید ویلا زیباکنار را دارند و امنیت محیط ویلا برایشان اهمیت دارد و یا افرادی که سالی یک بار به ویلای خود سر می زنند، خرید ویلای شهرکی در زیباکنار پیشنهاد می شود که از ویلا های شخصی ساز از امنیت بیشتری برخوردار است. این ویلا ها دارای نگهبانی به صورت بیست و چهار ساعته می باشند. از طرف دیگر ویلاهای شهرکی زیباکنار از امکانات اولیه ای مانند آب، برق، گاز و … برخوردار هستند چرا که اگر این ها را دارا نباشند مجوز ساخت و پایان کار دریافت نخواهند کرد.

داشتن امکانات رفاهی

زیباکنار به علت اینکه یک منطقه گردشگری است و سالانه توریست های زیادی به این منطقه سفر می کنند، دارای تمامی امکانات رفاهی می باشد. برای افرادی که قصد خرید ویلا زیباکنار را دارند حتما باید این موضوع اهمیت داشته باشد که ویلایی که قصد خریدش را دارند در اطراف خود از امکانات رفاهی برخوردار باشد تا مجبور نشوند برای خرید مایحتاج روزانه مسافت زیادی را طی کنند. این منطقه از امکاناتی مانند فروشگاه های مواد غذایی، سوپر مارکت، رستوران، کافی شاپ و دیگر امکانات رفاهی و تفریحی بهره مند می باشد.

فضایی آرام و دلنشین

همانطور که در بالاتر از مناطق دیدنی زیباکنار صحبت کردیم، این منطقه به علت زیبایی مسحور کننده ای که دارد و تراکم کم جمعیت در آن از آرامش خاصی برخوردار می باشد. برای افرادی که به دنبال خرید ویلایی شیک و فول امکانات در یک منطقه با آب و هوایی دلنشین و محیطی آرام هستند و قصد دارند تعطیلات و یا اوقات فراغت خود را در چنین منطقه ای سپری کنند، خرید ویلا در زیباکنار پیشنهاد می شود. چرا که این مطقه با داشتن مکان هایی همچون ساحل چمخاله، رودخانه اوشمک، پارک جنگلی کیانشهر و ساحل حاجی آبکنده که از مکان های دیدنی زیباکنار به حساب می آیند، می تواند باعث ایجاد حس آرامش در شما شود.

داشتن آرامش

تصور کنید می خواهید به شمال کشور سفر کنید. در صورتی که ویلای شخصی خود را نداشته باشید، همچنان این استرس با شما همراه است که آیا ویلای مورد نظر خود را برای اقامت پیدا خواهید کرد؟ زمانی که به مقصد برسید به جای اینکه به سمت ویلای خود بروید و استراحت کنید مجبور هستید به دنبال ویلا بگردید. اگر در تعطیلات باشد قیمت اجاره ویلا نیز بیشتر است. شما مجبور هستید بخشی از بودجه سفر خود را  صرف اجاره ویلا کنید در صورتی که اگر ویلای خود را داشته باشید دیگر نگران پیدا کردن یک مکان امن و زیبا و مورد پسند برای خواب نیستید. خرید ویلا در زیباکنار گیلان باعث منی شود همه این موارد را داشته باشید و دیگر نگرانی هایی که ذکر شدند را نداشته باشید.

سایر مزایا خرید و فروش ویلا در زیباکنار

در منطقه زیباکنار شما می توانید جدیدترین ماشین های مدل بالای دنمیا را با قیمت خیلی پایین تر از بازار به دلیل آنکه منطقه آزاد است خریداری کنید و امکان تردد در استان گیلان را دارید. در این منطقه بسیاری از همایش ها و کنسرت ها برگزار می شود و پر از امکانات گردشگری می باشد که در مطالب بالاتر توضیح داده ایم. با وجود این امکانات و مزایا خرید و فروش ویلا در زیباکنار گیلان بهترین گزینه برای سرمایه گذارانی است که قصد دارنم سود چند برابری از سرمایه خود کسب کنند. هرچه زودتر برای خرید ویلا در زیباکنار اقدام کنید.

تماس