۲۰۰۰ ۵۶۰ ۰۹۱۱
دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

خرید ویلا سنددار زیباکنار

ویلای لاکچری خود را ببینید…

خرید ویلا سنددار زیباکنار کدS404

خرید ویلا سنددار زیباکنار کدS404

 

زیباکنار نگین استان گیلان

زیباکنار یکی از مناطق دیدنی شهر رشت در استان گیلان است که به علت وجود دهکده ویلایی و شهرک ساحلی آن در سالهای اخیر بسیار مورد توجه سرمایه گذاران املاک و خریداران زمین و ویلا در این منطقه قرار گرفته است.

مهم ترین دلیل محبوبیت این منطقه و جذب توریست ها و سرمایه گذاران، موقعیت مکانی آن است.

وجود منطقه آزاد انزلی، قرار گرفتن در میان دریا شهر لشت نشا و چمخاله موقعیت این منطقه را به گونه ای ساخته است که از مسیری وارد استان گیلان شوید حتما این زیبا کنار عبور خواهید کرد.

به همین علت این منطقه سالیانه پذیرای میلیون ها نفر توریست از نقاط مختلف است.

همچنین به این نکته باید اشاره کرد که از طریق خرید ویلا در زیباکنار از حقوق شهروندان این منطقه مانند معافیت از مالیات، امکان فعالیت بانک ها و موسسات اداری و بیمه ای و …

بهره مند خواهید شد. این منطقه از دو طریق هوایی و زمینی در دسترس است و احداث خط قطار در منطقه گیلان نیز در دست اجرا است.

که در این صورت در اتصال به راه آهن سراسری آستارا ممکن و بهره مندی از حمل و نقل آسان را میسر خواهد ساخت.

خرید ویلا در زیباکنار

بندر انزلی یکی از مهمترین قطب های صنعتی کشور به ویژه در صنایع تبدیلی کشاورزی، دریایی، دارویی، نساجی و سلولزی است. دسترسی به نیروی کار ارزان و وجود صنایع بزرگ همچون کاغذ، نساجی و فولاد در بندر انزلی نیز توجه عده زیادی را به خرید ویلا در زیباکنار جلب کرده است.

خرید ویلا در زیباکنار سرمایه گذاری با ریسک صفر درصد!

یکی از شرایط لازم برای سرمایه گذاری در املاک موقعیت و امکانات اقتصادی و تجاری آن منطقه است و علاوه بر استفاده از ملک باید به امکان فروش آن در آینده نیز توجه داشت. بدون شک خرید کورکورانه ویلا در هر منطقه از کشور می تواند منجر به از دست رفتن سرمایه شما شود ولی به چند علت مهم خرید ویلا در زیباکنار به عنوان یک سرمایه گذاری بدون ریسک  محسوب می شود:

قیمت خرید ویلا در زیباکنار

با توجه به اینکه قیمت خرید ویلا می تواند مهمترین فاکتور انتخاب برای هر خریدار باشد به دلیل محبوبت منطقه زیباکنار برای سرمایه گذاران قیمت های خرید ویلا در زیباکنار به صورت رقابتی بوده و ویلاهای ساخته شده در این منطقه در ابعاد و سبک های مختلفی وجود دارد و خریداران می توانند با توجه به بودجه خود اقدام به خرید ویلا در منطقه زیباکنار کنند.

موقعیت مکانی زیباکنار

همانطور که در قسمت های بالا توضیح دادیم موقعیت مکانی زیباکنار به گونه ای است که در بهترین دسترسی قرار دارد. نزدیکی به بندر انزلی، جنگل های بکر و زیبا، آب و هوای دلپذیر، راه های ارتباطی آسان، نزدیکی به شهر رشت، بازدید میلیون ها توریست در سال از این منطقه و … موقعیت ایده آل اقتصادی را برای زیباکنار رقم زده است.

تقاضای بالای خرید و فروش ویلا در منطقه زیباکنار

طبق آمار رسمی پلیس راهنمایی و رانندگی تعداد گردشگرانی که سالانه به شهرهای شمالی کشور سفر می کنند و در بین استان های شمالی کشور استان گیلان میزبان عده بیشتری از این گردشگران است. با توجه به این موضوع تقاضا برای اجاره ویلا در منطقه زیباکنار نیز افزایش خواهد یافت. بنابراین تقاضا برای خرید ویلا در زیباکنار نیز از تبعات افزایش سطح تقاضا خواهد بود.

برخی از جاذبه های گردشگری زیباکنار

ساحل حاجی بکنده

ساحل حاجی بکنده در هشت کیلومتری غرب زیباکنار واقع شده است.

ساحل شنی حاجی بکنده امکان ورزش های ساحلی مانند فوتبال ساحلی و شنا را برای گردشگران فراهم آورده است. همچنین تماشای صید ماهی به صورت گروهی و خرید ماهی تازه از صیادان باعث شده است تا سالانه عده زیادی از این منطقه بازدید کنند و تشویق به خرید ویلا زیباکنار شوند .

رودخانه اوشمک

این رودخانه به موازات سپید رود و در مرکز شهر زیباکنار قرار دارد. رودخانه اوشمک پرماهی ترین  رودخانه شمال ایران است. ماهیگیری در این رودخانه و هوای دلپذیر و محیط آرام آن گزینه مناسب و لذت بخش برای گذراندن تعطیلات آخر هفته است.

خرید ویلا در زیباکنار

بازار کاسپین منطقه آزاد انزلی

بندر انزلی یکی از شهر های شمالی کشور است که بی شک کسی نمی تواند منکر ویژگی های منحصر به فرد آن باشد. این شهر از چه از نظر زیبایی و چه از نظر اقتصادی یکی از بهترین شهر های شمالی کشور است که همین فاکتورها باعث شده است که نسبت به مساحت آن یکی از پر تراکم ترین شهر های شمالی ایران محسوب شود زمانی که شما به این شهر مسافرت می کنید وجود بازارهای متنوع آن مانند بازار کاسپین منطقه آزاد انزلی شما را مجبور می کنند تا مدت زمان بیشتری را در این شهر سپری کنید.

بسیاری از افراد زمانی که قصد مسافرت به شهر های شمالی کشور را دارند بندر انزلی را انتخاب می کنند. این شهر هم دارای جاذبه های طبیعی و تاریخی است و هم با توجه به گستردگی و مخاطبان زیادی که دارد، بازارهای متنوعی دارد که همگی موجب جذب گردشگر و مسافر می شوند.

 

تماس