۲۰۰۰ ۵۶۰ ۰۹۱۱
دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

خرید ویلا شمال زیباکنار

خرید ویلا شمال زیباکنار

هنگام خرید ویلا از چه چیزی باید ترسید و باید به دنبال چه چیزی بود.

خرید ویلا شمال زیباکنار هرگونه املاک و مستغلات در روستاهای شمال اکنون یک کارفوق العاده دشوار و بسیار پرحاشیه  است. اگر شما در مورد خرید یک خانه ویلایی فکر میکنید ، باید بدانید دردسر انتخاب و خرید  ویلا یا زمین دو برابر خرید یک آپارتمان در شهر خودتان است در این سایت ما قصد داریم نکات مهم وکلیدی و مشکلات هنگام خرید خانه ویلایی به کلی به شما توضیح داد شود.

بنابراین هنگام انتخاب خانه ویلایی باید به چه نکاتی توجه کنید؟

خرید ویلا شمال زیباکنار

بیایید این فرایند را به دو مرحله کلی تقسیم کنیم:

۱بررسی وضعیت خانه ویلایی، اطراف آن و حیاط و محوطه

۲بررسی اسناد ساخت ویلا (پروانه ساخت) و زمین ویلا و انطباق آنها با هنجارها و قوانین جهاد کشاورزی و بنیاد مسکن.

در بررسی وضعیت خانه ویلایی، اطراف آن و حیاط و محوطه

اولین و مهمترین گام هنگام خرید ویلا شمال زیباکنار هرگونه املاک و مستغلات در روستاهای شمال اکنون یک کارفوق العاده دشوار و بسیار پرحاشیه  است و شهرهای اطراف رشت این است  که به یک مشاور املاک مراجعه میکنید یا یک شخص که مالک مسقیم ویلا است یا یک واسطه محلی در هر صورت بهتر است در مرحله اول فقط از محله و امکانات ودسترسی های محلی  میزان بارندگی برف امکنات درمانی در نزدیکی ملک سوال بپرسید

تلاش کنید در بهار به دنبال خرید ویلا باشید بسیاری از مردم اشتباه می کنند که در پایان تابستان  به دنبال ویلاهستند و به ویلاها نگاه می کنند. البته بهترین بهترین زمان در خرید ویلا اوخر زمستان است نکته مثبتی که در این امر  وجود دارد این  است که شما می توانید به طور کامل از گرمایش خانه در زمستان مطمعن شوید از ایزوگام ویلا مطمعن شوید زیرا بسیاری از سازندگان کم انصاف ویلاها را از سمت باران ایزوگام نمیکنند ، بررسی کاملی کنید که در هر اتاق چقدر گرم است وهیچ دیواری روطوبت ندارد

شما هرگز نمیتوانید در تابستان این موارد را مشاهده کنید اما در عین حال ،در زمستان ، به ویژه هنگامی که بیرون  ویلا معمولا باران  وجود دارد ، ارزیابی وضعیت عمومی اطراف ویلا بسیار راحت است براحتی  پستی بلندی ها حیاط ویلا  وابگیر بود را میبینید

 

همچنین اگر در زمستان خانه ای را مورد بازرسی برای خرید قرار دهید ، آبهای روز زمین بلافاصله نشان می دهد که آیا پارکینگ یا زیر پله خانه در حال آبگرفتگی است یا خیر ، آیا فونداسیون اهنی یا سازه های اهنی به اندازه کافی ضد آب هستند

تاکید میکنیم ارزش توجه کردن دارد که ببینید آیا ویلا لوله ناودانی دارد !!!  این حداقل شما را در اینده از شر کلی هزینه  داستان اضافه خرابکاری نما خلاص میکند.

عنصر بعدی که ارزش توجه به آن را دارد اتاق زیر شیروانی ویلا یا پشت بام  است یعنی جایی که دست های سازنده معمولاً به زیبایی! آن نمی رسد در اتاق زیر شیروانی است که می توان وضعیت سقف را مشاهده کرد.

 خرید ویلا شمال زیباکنار

در ساعات روشنایی روز ، یک سقف بد فرسوده می تواند مانند یک ابکش سوراخ های خود را نشان دهد

همچنین به نحوه چیدمان چوبهای سقف و تراکم آنها توجه کنید تاکیید میکینم  سیستم زهکشی(ناودانی) به درستی چیده شده است. و اصلا وجود دارد! بسیاری از ویلا سازان برای کاهش هزینه ها ناودان نمیزنند معایب این سیستم را می توان با لکه های موجود در دیواره های خارجی خانه یا شیارهای بدون برنامه ای که با آب روی زمین شسته شده اند ، تشخیص داد. تخلیه صحیح آب برای دیوارهای با نمای سیمانی از اهمیت زیادی برخوردار است ، زیرا خروج اشتباه آب  یا نبودن ناودانی هنگام باران می تواند به مرور زمان دیوارها نماها را از بین ببرد.

 خرید ویلا شمال زیباکنار

هنگام بررسی خانه باید به نحوه باز شدن درها و پنجره ها توجه کنید. اطمینان حاصل کنید که دهانه در و پنجره کج نیستند (می توانید این را با یک تراز معمولی بررسی کنید). اگر هنوز شیب سازه وجود داشته باشد ، این نشان دهنده جمع شدن نادرست خانه است. در صورت امکان ، باید خانه را با چراغ های روشن و پنجره های بازرسی کنید تا گرگ و میش نور نقایص را پنهان نکند.

همچنین ، با استفاده از یک تراز لیزری ، عمودی دیوارها و کف را بررسی کنید.

مرحله بعدی خرید ویلا شمال زیباکنار بررسی کلیه امکانات است. از مالک ملک بخواهید برق ، آب ، گاز را روشن کند. اگر از روشن شدن هر یک از سیستم ها طفره می رود ، این حداقل باید شما را مشکوک کند.

لازم است در مورد طرح آبرسانی به خانه استعلام کنید از دیگران در اکثر مناطق ساحلی اب شهر وجود ندارد و اب فقط چاه است و اشامیدنی نیست باز هم تاکید میکنم کل سیستم آب رسانی و پکیج را از نظر نشت و عایق بررسی کنید ، سیستم باید کاملاً داخل کار باشد تا لوله ها در زمستان از سرما ترک نخورد بعد ، ارزش بررسی گرمایش را دارد. پکیج را روشن کنید ، گوش دهید و بو کنید. تجهیزات قابل سرویس دهی نباید بوی گاز بدهند و به طور دوره ای “عطسه” کنند. در زیر پکیج یا آبگرمکن نباید هیچ قطره آبی وجود داشته باشد. بعد از نیم ساعت ، رادیاتورهای موجود در همه اتاق ها را بررسی کنید ، مطمئن شوید که آب گرم سیستم به همه اتاق های خانه رسیده است. همچنین به لوله ها و رادیاتورها توجه کنید که نشتی ندارند یا خیر ؛ روشن شدن ناگهانی سیستم گرمایشی می تواند قسمت های لوله های نشتی را نشان دهد. تمام شیرهای آبگیری رادیاتور را از نظر عملکرد بررسی کنید.

 

یکی دیگر از موارد مهم مورد توجه خرید ویلا شمال زیباکنار  باید سیم کشی برق باشد. سعی کنید امپر مصرفی و نوع سیم سیستم های الکتریکی در خانه را بررسی کنید کنید. اغلب ، سیمها در دیوارها پنهان شده اند ، بنابراین ارزیابی وضعیت سیستم توسط پریزها و وسایل روشنایی امکان پذیر است. پریزهای دیواری که با سیم نازک نصب می شوند اغلب هنگام وصل جاروبرقی جرقه می زنند و مطابق با استانداردها کنتور برق نیستند.

و در آخر خرید ویلا شمال زیباکنار ، ارزیابی وضعیت سیستم فاضلاب را فراموش نکنید. برای بررسی آن ، مقدار زیادی آب را در سرویس بهداشتی یا توالت تخلیه کنید (اگر توالت در خانه است!) و ببینید آب با چه سرعتی از بین می رود. از نظر بصری وضعیت لوله ها را بررسی کنید ، آنها نباید مرطوب باشند. اگر سیستم فاضلاب خانه مرکزی نیست ، پس به زحمت برای بررسی گودال زحمت نکشید. ابعاد آن باید نزدیک به استاندارد باشد.

تماس