۲۰۰۰ ۵۶۰ ۰۹۱۱
چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱

خرید ویلا شهرکی در زیباکنار 

خرید ویلا شهرکی در زیباکنار

خرید ویلا داخل شهرک یک مزیت مهم برای بسیاری از خریداران ویلا در شمال کشور  است.اما در انتخاب یک ویلا شهرکی برای خرید، باید به نکات زیادی توجه  کنید که یکی از نکات مهم که اکثریت خریدارانم برایشان مهم بود،داشتن چشم انداز و منظره زیبا یا  دید به طبیعت واقعی یا همان view  بودکه من پیشنهاد میکنم این مورد را بایستی در شهرکهایی که در جای بکری نیستند  واقعا فراموش کنید اگر به دنبال یه خرید فوقعلاده هستید برای خرید ویلا شهرکی در زیباکنار به دنبال روستاهای ساحلی یا جنگلی باشید که هم امنیت بالایی دارند  و هم در اطرافشان یعنی کمتر از ۵ کیلومتری جاهای دیدنی وجود دارد که  خودتان یا مهمانانتون ازشون بهرمند بشید.

 

خرید ویلا شهرکی در زیباکنار

معولا شهرک هایی که با اهدف اقتصادی با سود بالا برای سازندگان در نظر گرفته میشود در کنار جادهای اصلی دور از از جنگل دریا! وبا محوطه سازی مصنوعی هستند  احداث میشوند پس در انتخابتان عجله نکنید.

اما معمولا شهرهای شمال ایران به دلیل شرایط آب هوایی بسیار خوب و اسمان ابی و هوای پاک برای خیلیها دلنواز تر از شهرهای آلوده است  ولی  خیلی بهتر که همه خوبیها را یکجا کنار هم انتخاب کنید وقتی قیمتها یکسان زندگی کوتاه و چه خوب که از لحظات زندگی لذت ببریم.

و اینکه به یک موضوع خیلی مهم دیگر هم اشاره کنم اینکه از شهرکهایی ویلا خریداری کنید که  تعداد واحدهای ویلاییش کم باشد بین ۱۵ تا ۲۰ واحد انتخاب کنید چون واقعا برخی شهرکها کوچها و ویلاها بسیار نزدیک به هم  هستند پس امنیت شهرک ویلایی را با کم کردن اسایش خود با ۵۰ ویلا چسبیده به هم معامله نکنید.
اکثریت ویلاهای شهرکی در شمال دارای نگهبانی ۲۴ ساعته هستند وماهیانه نیز هزینه ای به حساب نگهبان برای نگهداری ویلا واریز میکنند این نکته را هنگام خرید ویلا شهرکی در زیباکنار حتما در نظر داشته باشید که مبلغ پرداختی یا هزینه های جاری که مربوط به نگهبانی ونگهداری ویلا شهرکی است در معاملات شما با فروشندگان شهرک ویا مدریان ان مجموعه ذکر شده باشد  که تعهد به وجود نگهبان باقی باشد.

در کل در شمال کشور ۳ مدل ویلا شهرکی برای فروش وجود دارد ویلایی شهرکی نزدیک دریا ، ویلا شهرکی جنگلی ، ویلا شهرکی زیباکنار تصور نداشته باشید که  به محض خرید ویلا شهرکی تمام هزینه‌های خرید ویلا را پرداخت نموده اید خرید ویلا شهرکی همانند خرید آپارتمان مسکونی است مثل هزینه آسانسور پارکینگ هزینه سریداری و شهرکها در شمال هزینه نگهداری گل گیاه و …زدن علفهای هرز و همیشه تمیز نگه داشتن نما ویلاها از جلبک و حیوانات محلی و اهلی را دارند…. را دارد .

به این نکته  هم نیز در خرید ویلا شهرکی در زیباکنار توجه داشته باشید که اکثر ویلاهای شهرکی در شمال نزدیک به هم ساخته میشوند البته این مورد هم بستگی به بودجه و منطقه مورد نظر شما برای خرید ویلا  فاصله ها و تعداد واحدها داخل شهرک متغیر خواهند بود.

در نظر داشته باشید مثلا در ایام عید ۹۰% خریداران واحدهای شهرکی یا خود در شهرک حضور دارند یا دوستان بستگان واز همه مهمتر اینکه هر خانواده با ۱ تا ۳ ماشین آمده اند ! پس شهرک شلوغ و ترافیک خودروها …… البته این برای شهرکهایی که بالای ۴۰ ۵۰ واحد هستند بیشتر صدق میکند وبرای شهرکهای کمتر از ۱۵ واحد این موضوع زیاد چشمگیر نیست.

 

خرید ویلا شهرکی در زیباکنار

یک ویلا شهرکی هر چند هم زمان اندکی از سال را بخواهید در آن سپری کنید باید حداقل طبیعت و آرامش منظره چشم نواز را برای شما وخانواده محترمتان به ارمغان بیاورد پس به نزدیک بودن ان به مراکز خرید مراکز درمانی از همه مهتر جنگل یا کوه ویا دریا وبه قول یکی از مشتریان ما حتی پمپ بنزین توجه نمایید.

نکته مهم دیگر مبله بودن یا نبودن ویلا شهرکی است در هنگام خرید ویلا مبله شهرکی از وسایلی مانند یخچال، گاز، فرش و مبلمان، تختخواب، وسایل گرمایشی و سرمایشی، ظروف و سایر لوازم ضروری زندگی مطمعن شوید تا در زمان سکونت در ویلا در آن بتوانید اوقات فراغت خود رابا آرامش و به راحتی سپری کنید.

اگر بیش از این میزان امکان هزینه کردن ندارید و به ویلا به چشم یک ملک سرمایه‌ای که هر سال انتظار افزایش قیمت برای آن وجود داشته باشد، نگاه نمی‌کنید می‌توانید با بودجه کمتری در همان مناطق صاحب ویلا غیر شهرکی مثلا زمین روستایی شوید.

در نظر داشته باشید که زمین روستایی همیشه دارای چند ورثه و مشکلاتی مثل کاربری زمین باغ مسکونی شالیکاری است میتوانید با خرید چنین زمینی وسپردن ان به یک پیمانکار محلی از ویلا ارزانتری برخوردار باشید  ریسک کردن در این زمینه را توصیه نمیکنم چون خود تجربه های خوبی نداشتم بهترین پیشنهاد خرید یک ویلا از یک مشاور با سواد است.

تماس