۲۰۰۰ ۵۶۰ ۰۹۱۱
چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

راه های دسترسی به منطقه زیباکنار چیست؟

Real Places theme must be activated to use Property Listing Visual Composer element!

دسترسی به منطقه زیباکنار

دسترسی به منطقه زیباکنار از جهات مختلفی امکان پذیر است. انتخاب روش بستگی به شما دارد که تمایل دارید با چه وسیله این به این مطقه سفر کنید و از کدام شهر! منطقه زیباکنار که از شهرهای استان گیلان محسوب می شود همه ساله میزبان گردشگران است. دسترسی به منطقه زیباکنار را با هم بررسی می کنیم. همچنین برای اطلاعات بیشتر از خرید ویلا در زیباکنار شما می توانید با کارشناسان ما در پارس ویلا تماس بگیرید.

 

 

دسترسی به منطقه زیباکنار با چه راه هایی امکان پذیر است ؟

دسترسی به منطقه زیباکنار به وسیله ماشین شخصی , اتوبوس , قطار و کشتی امکان پذیر است. اگر تمایل دارید با ماشین شخصی یا اتوبوس های عمومی به این منطقه زیبای کشور سفر کنید باید از محورهای زیر استفاده کنید.

محور اول 

این محور برای دسترسی از جنوب استان به زیباکنار است. اولین محوری که می توانید با ماشین شخصی یا اتوبوس های عمومی به زیباکنار سفر کنید محور قزوین – رشت – زیباکنار و از جنوب استان گلستان است. برای پیدا کردن دقیق این محور می توانید از ابزارهایی مانند گوگل مپس و یا نرم افزارهای مسیر یاب استفاده کنید.

محور دوم

اگر قصد دارید از سمت شرق گیلان به زیبا کنار برسید باید از محور دوم استفاده کنید. دومین محور برای دسترسی به منطقه زیباکنار محور رامسر – لنگرود – جاده ساحلی چمخاله – زیباکنار و از سمت شرق استان گیلان است.

محور سوم 

محور سوم شما را از غرب گیلان به زیباکنار می رساند. بدین منظور باید از محور اردبیل – آستارا – تالش – زیباکنار به این منطقه جذاب برسید.

 

سفر به زیباکنار

علاوه بر محورهایی که با ماشین شخصی و اتوبوس می توان به زیباکنار رسید با هواپیما , کشتی و … نیز می توان به این منطقه رسید که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم.

 

هواپیما

سفر با هواپیما مزایای زیادی دارد که می توان به کوتاه تر کردن مسیر و خستگی کمتر اشاره کرد. سفر با هواپیما به شمال بسیار لذت بخش است. دسترسی به منطقه زیباکنار با سفر هوایی تنها از طریق شهر رشت امکان پذیر است. زیرا استان گیلان تنها یک فرودگاه دارد که در مرکز این استان واقع شده است. بعد از اینکه در فرودگاه فرود آمدید باید از طریق مسیر زمینی و با ماشین یا اتوبوس جاده بندر انزلی – حسن رود را طی کنید تا در نهایت به زیباکنار برسید.

 

دسترسی به منطقه زیباکنار

قطار

دسترسی به منطقه زیباکنار از طریق قطار مقداری سخت است و ممکن است مسیر شما طولانی شود. نزدیک ترین خط آهن به زیباکنار خط آهن باکو – آستارا است که باید به صورت پیاده به نقطه مرزی بروید. خط ریلی تهران – قزوین – رشت – آستارا در آینده ای نه چندان دور به یکدیگر نزدیک و متصل خواهند شد. و به همین دلیل مسیر مسافرانی که با قطار سفر می کنند نیز کوتاه می شود.

 

کشتی

آیا تا به حال با کشتی سفر کرده اید ؟ سفر با کشتی بسیار لذت بخش و جذاب است و می تواند سفر خوبی را برای شما بسازد. برای رسیدن به زیباکنار باید ابتدا به استان مازندران بروید و سپس با قایق های شخصی به زیباکنار بروید. وجود قایق های شخصی در این منطقه می تواند بسیاری از مسافران در زمان کوتاهی به مقصد برساند. البته نا گفته نماند که سفر دریایی از جمهوری آذربایجان به زیباکنار نیز امکان پذیر است و انتقال مسافران از باکو به زیباکنار به صورت هفتگی انجام می شود.

 

سفر به منطقه زیباکنار

جاهای دیدنی زیباکنار بسیار زیاد است. از مناطق دیدنی و ساحل زیباکنار تا صنایع دستی و انواع رستوران های زیباکنار گزینه های مناسبی برای گذراندن اوقات فراغت شما در این منطقه است. زیباکنار که به شهر ویلاها مشهور است دارای انواع ویلای ساحلی , جنگلی و شهرکی است که هر کدام از آن ها دارای مزایا و معایب خاص خود است. اگر تمایل دارید برای اقامت در زیباکنار ویلا اجاره کنید بهتر است نکات زیر را در نظر داشته باشید. همچنین برای اطلاعات بیشتر از اجاره ویلا مقالات دیگر ما را بخوانید.

 

دسترسی به منطقه زیباکنار

نکات مهم در انتخاب ویلا

ویلای شهرکی

ویلاهای شهرکی جزو پرطرفدارترین ویلاهای شمال به شمار می روند. این نوع از ویلاها معمولا فاصله کمی از جاده و همچنین دریا دارند. و هر زمان که تمایل داشته باشید می توانید به سراغ دریا و ساحل بروید. امنیت ویلاهای شهرکی بسیار عالی است و اغلب آن ها نگهبان ۲۴ ساعته دارند. اما یکی از معایب ویلاهای شهرکی این است که باید رفت و آمد خود را با نگهبان هماهنگ کنید و تمام حقوق همسایه را نیز در نظر بگیرید. زیرا ویلای شما دیوار به دیوار با ویلاهای مجاور است که بروز هر گونه مشکل می تواند موجب مزاحمت برای آن ها شود. اما به طور کلی اجاره ویلاهای شهرکی گزینه مناسبی برای اقامت به شمار می رود.

ویلای ساحلی

ویلاهای ساحلی در نزدیکی فاصله به دریا واقع شده اند که منظره زیبای طلوع و غروب خورشید بسیار چشم نواز و جذاب خواهد بود. در اجاره ویلای ساحلی باید میزان دسترسی ویلا کنار دریا را به مسیرهای اصلی و مرکز شهر را بررسی کنید. زیرا دسترسی امر بسیار مهمی در محل اقامت محسوب می شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله اجاره ویلا ساحلی زیباکنار را مطالعه کنید.

ویلای جنگلی

ویلاهای جنگلی به دلیل آرامشی که دارند مورد علاقه بسیاری از مسافران اند. اغلب مسافران برای فرار از هیاهوی شهر به منطقه زیباکنار سفر می کنند و با اجاره ویلاهای جنگلی آرامش خود را دو صد چندان می کنند. اما موارد و نکات مهمی در اجاره این نوع از ویلاها وجود دارد که باید قبل از اینکه اقدام کنید آن ها را به خوبی بررسی کنید. به طور مثال دسترسی ویلاهای جنگلی به شهر و خدمات رفاهی ضعیف است و برای رفتن به این اماکن باید مسیر زیادی را طی کنید. اما یکی از مزایای ویلاهای جنگلی این است که برخی از افرد به هوای دریا و میزان رطوبت آن آلرژی دارند. به همین دلیل به سراغ اقامت در جنگل می روند. برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله اجاره ویلا جنگلی زیباکنار را بخوانید.

تماس