۲۰۰۰ ۵۶۰ ۰۹۱۱
دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

اگر نوروز ۹۹ به شمال می روید، شهر زیباکنار را الویت قرار دهید

Real Places theme must be activated to use Property Listing Visual Composer element!

زیباکنار در تعطیلات نوروز 

بدون شک استان گیلان و شهر های سرسبز آن بهترین پیشنهاد برا گذراندن تعطیلات و به در بردن خسته های یکسال کار و فشار های روانی است. شهر زیباکنار از جمله شهر های دیدنی استان گیلان است که با دیدنی های بیشمار خود هر ساله مسافرین زیادی را از جای جای ایران برای تفریح و کمی فراغ بال به سمت خود می کشاند اما زیباکنار چرا تا به این اندازه محبوب و مقصد بسیار از مسافران شده است؟ در ادامه به معرفی هر چه بیشتر این شهر و دیدنی های آن می پردازیم.

دسترسی مناسب برای همه

در هر کجا ایران که باشید با هر وسیله ای که بخواهید می توانید خود را به زیباکنار برسانید اگر اهل مسافرت های جاده ای و لذت بردن از مناظر بکر جاده های شمال باشید, اگر مسافرت هوایی را ترجیح می دهید , اگر می خواهید با قطار یک سفر به صرفه و با آرامش را داشته باشید می توایند با خیال راحت زیباکنار را برای مسافرت نوروزی خود انتخاب کنید علاوه بر آن زیباکنار دسترسی بسیار خوبی را برای شما رسیدن به شهر های برزگ استان گیلان فراهم می سازد. زیباکنار در ۳۹ کیلومتری رشت ۴۰ کیلو متری بندر انزلی است که به شما این امکان را می دهد تا علاوه بر دیدن از شهر زیبای زیباکنار از سایر شهر های استان گیلان نیز بازدید کنید.اما برای چیدن برنامه سفر خود نیاز است تا کمی بیشتر با دیدنی های زیباکنار آشنا شوید.

ماهی گیری در زیباکنار

اگر به ماهی گیری علاقه دارید رودخانه اوشمک  می تواند یکی از مکان های دیدنی باشد که علاوه بر لذت بردن از مکان های دیدنی اطراف رودخانه از ماهی گیری در آن نیز لذت ببرید.اگر ماهی گیری را در فصل بهار تجربه نکرده اید در این فصل ماهیان جنب و جوش فراوانی دارند و پس از سرمای آب در زمستان د ردمای مطلوب آب در بهار به جنب و جوش در می آیند. این رودخانه به موازات رودخانه سپید رود قرار گرفته است. این رودخانه یکی از پر ماهی ترین رودخانه شمال کشور است.

 

زیباکنار در تعطیلات نوروز 

پارک ملی بوجاق و گذر سفید رود

یکی دیگر از مکان های دیدنی زیباکنار پارک ملی بوجاق است که سفید رود دومین رود بزرگ ایران از میان آن می گذر است که زیبای آن را دو چندان کرده است این پارک در فصل به اوج زیبایی خود می رسد. این پارک میزبان بیش از ۲۰۰ گونه پرندگان مهاجر است. و می توان بهترین حس  را برای دوست داران پرندگان و آبزیان به همراه داشته باشد.

پارک جنگلی کیان شهر

اگر می خواهید از محیط  شهری دور شوید و در منطقه ای بکر و دست نخورده به استراحت بپردازید پارک جنگلی کیانشهر از جمله مکان های است که می توانید برای رهایی از روزمرگی های شهری و تنش هایی که هر روزه با آن روبه رو می شوید آن را برگزینید. با فراغ بال هر چه بیشتر از دیدنی های طبیعی این پارک در فصل بهار لذت ببرید.

 

زیباکنار در تعطیلات نوروز 

محل اقامت در زیباکنار

اگر شما هم مشتاقید تا در عید نوروز و در تعطیلات از زیباکنار دیدن کنید , اجاره و یا خرید ویلا در زیباکنار را در برنامه ریزی سفر خود قرار دهید و آن را با در نظر گرفتن امنیت خود و عزیزانتان تهیه کنید.شرکت پارس ویلا با نزدیک به دو دهه فعالیت در این زمینه و ارائه خدمات توسط کارشناسان به شهروندانی که علاقه مند به گذراندن تعطیلات خود با بهترین امکان و بیشترین آرامش را دارند توانسته در ارائه خدمات به مشتریان با قیمت ها مناسب موفق عمل کنند.

تماس