۲۰۰۰ ۵۶۰ ۰۹۱۱
پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱

فروش ویلا شمال

فروش ویلا شمال

معماری و طراحی اصولی در ساخت و دیزاین ویلا امروزه یکی از نکات کلیدی در ویلا سازی در شمال و جذب مشتری و فروش ویلا ساحلی و یا جنگلی میباشد ، به گونه ای که امروزه خریداران به دنبال خرید ویلای مدرن تر و جذاب تر از لحاظ زیبایی و ساخت و طراحی و دیزاین هستند و این موضوع باعث رقابت در ساخت ویلا و بالا رفتن کیفیت ساخت ویلا در شمال شده است.

معیار شما برای انتخاب و خرید یک ویلای لوکس و خاص چیست؟ چه سبک معماری مورد پسند شماست؟

از چه نوع سقفی خوشتان می آید؟ آیا به دنبال ویلای فلت هستید یا ویلا دوبلکس و تریبلکس، و بسیاری از سوالات دیگر که حتما باید از خودتان قبل از بازدید تعداد زیادی ویلا بپرسید.

ویلاها امروزه در سبک های زیادی ساخته می شوند.

از ویلاهای کوچک و فلت گرفته تا ویلاهایی که در چندین طبقه ساخته می شوند و دارای استخر و سونا و جکوزی و سینما و لابی و آسانسور و چند اتاق مستر و آلاچیق و ….. هستند.
پس باز هم این شما هستید که انتخاب می کنید در چه ویلایی زندگی نمایید نه مشاوران املاک! اگر هوشمندانه به دنبال سلایق خود بروید هرگز پشیمانی پس از خرید یک ویلا به سراغ شما نخواهد آمد، زیرا هم در محیطی باب میل خود زندگی می کنید، هم ملک شما به دلیل همجواری دریا و کیفیت ساخت بالا ارزش افزوده بالایی پیدا می کند و هم رفاه و راحتی که همیشه به دنبال آن بودید را در اختیار خواهید داشت.

پس از طراحی فضاهای داخلی و توجه به الزامات و نیاز های یک ویلا نوبت به طراحی فضای خارجی می رسد. با توجه به این که هدف از استفاده از فضای بیرونی باغ و ویلا لذت بردن از فضای سبز و آب و هوای دلچسب است، طراحی این فضا می بایست به گونه ای انجام شود که حداکثر کارایی و رضایتمندی ساکنین را تامین نماید.

در نظر گرفتن باغچه های گل کاری شده و فضای سبز کافی، چیدمان درست درختان و انتخاب صحیح نوع پوشش گیاهی منطبق با محیط، تأثیر مهمی را در زیبایی فضای ویلا و تبدیل شدن آن به یک مکان چشم نواز و فرح بخش برجا می گذارد.

اگر شما هم به دنبال ویلاهای لوکس و زیبا در سواحل دریا در شهرهای زیباکنار  هستید پارس ویلا بهترین گزینه برای خرید این ویلاهاست. پارس ویلا راهی برای رسیدن به خواسته هایتان است.

تماس