۲۰۰۰ ۵۶۰ ۰۹۱۱
پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱

مزایای خرید ویلای ساحلی

مزایای خرید ویلای ساحلی 

مزایای خرید ویلای ساحلی نسبت به ویلاهای شهرکی و جنگلی بسیار زیاد است. برخی از افراد تمایل دارند تا برای گذراندن اوقات فراغت از شهر دور شوند و استرس های روانی خود را کاهش دهند. به همین دلیل یکی از مهم ترین گزینه ها برای آن ها خرید ویلاهای ساحلی است. مزایای خرید ویلای ساحلی شامل چشم انداز زیبا ، آب و هوای مناسب و استفاده از امکانات ساحل است. در ادامه به سایر مزایا اشاره می کنیم.

 اگر می خواهید صاحب یک ویلا با تمامی این ویژگی ها  باشید.  خرید ویلا در زیباکنار برای شما ایده آل ترین گزینه میباشد.

دسترسی به جاده اصل

اگر بخواهیم ویلای جنگلی را با ویلای ساحلی مقایسه کنیم باید بگوییم که ویلای ساحلی به جاده نزدیک تر است و میزان دسترسی آن سبب می شود تا در مدت زمان کوتاهی بتوانید خود را به جاده برسانید. این ویلاها در فصولی مانند زمستان به راحتی قابل تردد هستند و بارش برف و باران سبب بستن راه ها و صعب العبور کردن آن ها نخواهد شد. در صورتی که ویلاهای جنگلی به دلیل عدم داشتن جاده دارای مشکلات بسیار زیادی هستند.

چشم انداز منحصر به فرد 

به جرات می توان گفت که کمتر کسی پیدا می شود که از دیدن دریا خرسند نشود مگر کسی که عزیزش را در دریا از دست داده باشد. دریا دارای انرژی مثبت و بسیار خوبی است که برای روحیه عالی می باشد و می تواند دنیای جدیدی را پیش روی چشمان شما بگشاید. دیدن طلوع و غروب خورشید از پنجره ویلای ساحلی از جمله مزایای آن است که نمی توان از آن گذشت. یکی از دلایل گران تر بودن ویلاهای ساحلی نسبت به ویلاهای جنگلی و شهرکی نیز چشم انداز است. زیرا آن ها دارای چشم انداز رو به دریا نمی باشند.

نزدیکی به امکانات شهری 

ویلای ساحلی از محبوبیت بیشتری نسبت به سایر ویلاها برخوردار است و بسیاری از افراد ترجیح می دهند اوقات فراغت خود را در این مکان ها سپری کنند. به همین دلیل معمولا در اطراف این ویلاها دسترسی زیادی وجود دارد. امکانات شهری ، تاکسی ، مراکز خرید و …. از مزایای خرید ویلای ساحلی محسوب می شود. به طور کلی هر منطقه ای مانند زیباکنار که از قابلیت توریستی بودن برخوردار است دارای دسترسی عالی نیز می باشد.

امکانات ساحلی 

سکونت در ویلای ساحلی این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید هر زمان که اراده کردید از تفریحاتی مانند قایق ، جت اسکی و …. بهره مند شوید. نه تنها در منطقه خرید ویلا زیباکنار  بلکه در بسیاری از مناطق توریستی شمال کشور نیز این امکانات وجود دارند.

امنیت

اگر بخواهیم امنیت را در سه نوع ویلای ساحلی ، ویلای شهرکی و ویلای جنگلی بررسی کنیم باید بگوییم که ویلای ساحلی رتبه دوم را به خود اختصاص می دهد. زیرا ویلای شهرکی به دلیل داشتن نگهبان ۲۴ ساعته دارای بالاتری سطح امنیت است و ویلای جنگلی به دلیل قرار گیری در منطقه ای خارج از شهر دارای کمترین میزان امنیت می باشد. اگر تنها هستید و می خواهید امنیت را به حد اعلا تامین کنید دو گزینه در پیش رو دارید. گزینه اول استفاده از ویلای شهرکی و گزینه دوم خرید ویلای ساحلی در یک منطقه شلوغ است.

مزایای خرید ویلای ساحلی

هوای مطبوع 

وجود آب و هوای مرطوب در کنار ساحل برای برخی از افراد مزیت و برای برخی دیگر نوعی ایراد محسوب می شود. اگر شما دارای بیماری ریوی هستید خرید ویلای ساحلی برای شما مناسب خواهد بود. زیرا هوا مرطوب است و دائما ریه شما را تازه نگه می دارد. اما اگر دچار بیماری هایی همچون استخوان درد هستید قرار گرفتن در این شرایط می تواند وضعیت شما را وخیم تر کند. بهترین گزینه برای شما ویلاهای شهرکی هستند زیرا از دریا و جنگل دور هستند و آب و هوایی مطبوع و بدون رطوبت را در اختیار شما قرار می دهند.

شیک تر و مدرن تر 

مدرن بودن از دیگر مزایای خرید ویلای ساحلی محسوب می شود. زیرا این ویلاها از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. به همین دلیل طراحی نقشه و امکانات آن ها دائما به روز می شود و در ساخت ویلاهای جدید نیز از آخرین مد روز استفاده می شود. که نمونه آن هارا می توانید در  فروش ویلا در زیباکنار  ببینید.در حال حاضر ویلاهای ساحلی برای افرادی که به زندگی لاکچری تمایل دارند بهترین گزینه به شمار می رود.

تنوع زیاد در نقشه 

نقشه ها و معماری هایی که برای ویلای ساحلی در نظر گرفته می شود از تنوع بیشتری نسبت به ویلاهای جنگلی برخوردار است. معمولا نقشه ویلای ساحلی به صورت دوبلکس طراحی می شود و زیبایی خاصی برخودار است. اما شما می توانید بنا بر نیاز خود از سایر مدل ها و معماری ویلاها نیز استفاده کنید. به طور مثال برخی از افراد به ویلاهای دوبلکس علاقه ای ندارند و یا خانواده هایی که تعداد آن ها بسیار کم است ترجیح می دهند از ویلاهای فلت استفاده کنند.

مزایای خرید ویلای ساحلی

مناسب ترین گزینه برای سرمایه گذاری

یکی از مهم ترین مزایای خرید ویلای ساحلی که فقط تعداد کمی از افراد باهوش آن را می بینند سرمایه گذاری است. شاید تصور کنید که خرید ویلا یا صرف هزینه زیاد برای ساخت آن توجیه اقتصادی نداشته باشد زیرا فقط چند روز از سال را در آن می گذرانید. اما توجه داشته باشید که شما می توانید بعد از خرید ویلای ساحلی در طول سال اقدام به اجاره دادن آن به توریست ها کنید. با انجام این کار می توانید هزینه ای که برای خرید ویلای ساحلی یا ساخت آن صرف کرده اید به دست بیاورید. اگر تمایل به سرمایه گذاری در ویلای شمال دارید توصیه می کنیم آن را به یک بنگاه املاک معتبر بسپارید.

اگر قصد ساخت ویلای ساحلی را دارید توصیه می کنیم مطلب مربوطه را تحت عنوان ” مراحل ساخت ویلا در زیباکنار | ویلا بخریم یا بسازیم ؟ ” را مطالعه کنید. در این مقاله به بیان موضوعات مهمی در این خصوص پرداخته ایم.

تفاوت ویلای ساحلی ، شهرکی و جنگلی

ویلای ساحلی ، شهرکی و جنگلی تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند. پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه اقدام به خرید یا ساخت ویلا کنید ابتدا به بررسی این سه نوع ویلا بپردازید. ما در این بخش به طور مختصر شما را با جوانب گوناگون این مساله آشنا می کنیم.

در ویلاهای شهرکی شاهد بالاترین سطح امنیت هستیم. زیرا تعداد زیادی از ویلاها در کنار یکدیگر ساخته شده اند و یک فرد به عنوان نگهبان به طور ۲۴ ساعته از آن جا مراقبت می کند. اما در ویلاهای جنگلی و ساحلی شاهد میزان کمتری از امنیت هستیم مگر اینکه شما یک نگهبان استخدام کنید و هزینه به او پرداخت کنید.

نکته دیگری که در خصوص تفاوت انواع ویلا وجود دارد این است که امکاناتی مانند آب ، برق ، گاز و … در ویلاهای ساحلی و ویلاهای شهرکی بیشتر از ویلاهای جنگلی است. زیرا ویلاهای جنگلی در اطراف شهر قرار دارند.

تماس