۲۰۰۰ ۵۶۰ ۰۹۱۱
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

ویلا شیک در شمال

ویلا شیک در شمال

 

در زندگی شهرهای امروز که تمام شهر در حال پر شدن از آپارتمان‌های سر به فلک کشیده و امروزه مردم از نعمت داشتن خانه باغ‌های زیبا و بزرگ بی‌بهره هستند.

خرید ویلا در شمال یکی از بهترین تصمیماتی است که هر کس می‌تواند بسته به اندوخته مالی خود می‌تواند اتخاذ کند. این که حداقل یکبار در ماه به منطقه‌ای خوش آب و هوا رفته و از زندگی در دل طبیعت لذت ببرید، از نظر روانی نیز تاثیرات مثبتی را به دنبال خواهد داشت.

 

چرا به سراغ خرید ویلا در شمال برویم؟

آمار نشان می‌دهد که در میان حجم عمده‌ای از پروژه‌های ساخت و ساز ویلا، تعداد بیشتری از ویلاها در شمال کشور ساخته می‌شوند و علت این امر در چند مورد خلاصه می‌شود:

۱- اولین و مهمترین عامل، شرایط اقلیمی استان‌های شمالی کشور است. آب و هوای مرطوب، بارندگی‌های فصلی و… شرایطی بسیار خوشایند را ایجاد نموده و به خصوص برای افرادیکه به بیماری‌های تنفسی مبتلا هستند، زندگی در چنین مناطقی از هر درمانی دارویی بهتر اثر می‌کند.

 

۲- در استان‌های شمالی کشور موقعیت کشاورزی برای تنوع وسیعی از محصولات وجود دارد.

بنابراین شما با خرید ویلا در شمال نه تنها محلی مناسب برای تفریح و زندگی کوتاه مدت را انتخاب نموده‌اید، بلکه این اطمینان را خواهید داشت که سرمایه‌گذاری برای خرید ویلا در این منطقه، آینده‌دار بوده و در صورتیکه شرایط مالی خوبی پیدا کنید می‌توانید وارد فعالیت‌های کشاورزی شوید.

۳- وجود دریا در منطقه شمالی کشور از جمله دیگر مواردی است که پیمانکاری ویلا در این قسمت را پررونق نموده است. به جرات می‌توان گفت که ۹۰ درصد مشتریان برای خرید ویلا تمایل دارند در منطقه‌ای سکونت داشته باشند که نزدیک به دریا است.

 

 

ویلا شیک در شمال

ویلا شیک در شمال

 

 

چند نکته در زمینه خرید ویلا در شمال:

 

هنگامیکه به دنبال خرید ویلا هستید باید دقت زیادی داشته باشید تا ویلای غیر قانونی و یا ویلای نامناسب به شما فروخته نشود. به این چند نکته توجه کنید:

۱- همانگونه که بیان کردیم، مجوزهای رسمی برای ساخت و ساز ویلا را بررسی کنید. لازم است قبل از شروع پیمانکاری ویلا مهندسین ناظر مجوزهای لازم را کسب کنند در غیر این صورت احداث ویلا غیر قانونی خواهد بود، بنابراین در زمان خرید ویلا حتماً این مدارک را بررسی کنید.

۲- در زمان خرید ویلا در شمال حتماً موقعیت جغرافیایی را در نظر بگیرید. ویلاهایی که در مناطق خطرناک همانند حریم رودخانه، دامنه کوه و… بنا شدهاند نه تنها از بلایای طبیعی در امان نبوده بلکه برای زندگی نیز خطراتی در کمین شما خواهد بود. این موضوع وقتی اهمیت پیدا می‌کند که شما با خود بچه‌های کم سن و سال به همراه داشته باشید.

 

۳- درست است که نزدیکی ویلا به منطقه شهری از نظر دسترسی به امکانات بسیار مناسب‌تر است، اما فراموش نکنید که شما قرار است برای مدتی

استراحت، به ویلا رفته و استراحت کنید. در نتیجه یک محیط آرام و بدون سر و صدا را باید انتخاب کنید. به همین دلیل است که عمده ساخت و ساز ویلادر حومه شهرها انجام می‌گیرد.

 

۴- قبل از خرید ویلا در شمال حتماً از بنگاه‌های املاکی در منطقه نرخ زمینه و قیمت ویلاها را جویا شوید. در صورتیکه به شما پیشنهاد خرید ویلایی با

قیمت ارزان داده می‌شود، شک کنید. ممکن است این زمین مشکل قانونی داشته باشد. البته می‌توان زیاد هم بدبین نبود و این تصور را داشت که فروشنده به پول خود نیاز فوری دارد، اما در حالت عادی، این امر طبیعی نیست.

 

 

ویلا شیک در شمال

ویلا شیک در شمال

 

 

مشاوران املاک حرفه ای و دارای سابقه که آشنایی کامل با خطه شمالی کشور دارند می توانند این امکان را برای شما فراهم کنند تا مطابق با هزینه و شرایط پرداخت خود اقدام به خرید ویلا در شمال کنید.

برای اقدام به خرید ویلا و مشاوره می توانید به سایت ما مراجعه نمایید و ازما مشاوره بگیرید .

{https://pars-villa.com/}

تماس