۲۰۰۰ ۵۶۰ ۰۹۱۱
چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱

در خرید ویلا شهرکی زیباکنار به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

Real Places theme must be activated to use Property Listing Visual Composer element!

نکات خرید ویلا شهرکی زیباکنار

امنیت مهم ترین ویژگی خرید ویلا شهرکی زیباکناراست که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند. این نوع از ویلاها دارای مزایای بیشتری نسبت به ویلاهای ساحلی و جنگلی هستند که می توانند تا حد زیادی نیازهای شما را پاسخگو باشند. در این مقاله به مهم ترین نکات در هنگام خرید ویلا شهرکی زیباکنار اشاره می کنیم.شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه خرید ویلا در زیباکنار با کارشناسان پارس ویلا در ارتباط باشید.

خرید ویلا شهرکی زیباکنار

خرید ویلا شهرکی زیباکنار یکی از بهترین گزینه ها در خرید ویلا محسوب می شود. همان طور که اشاره کردیم وجود امنیت در این گونه از ویلاها مهم ترین مشخصه آن است. به نحوی که این گونه شهرک ها معمولا دارای نگهبان ۲۴ ساعته هستند و در صورتی که نگهبان در محل حضور نداشته باشد باز هم تا حد زیادی امنیت آن بر قرار است. اما نکات دیگری که باید در خرید این نوع از ویلاهای شهرکی داشته باشید را در ادامه با هم بررسی می کنیم.

خرید ویلا شهرکی زیباکنار

توجه به قوانین ویلاهای شهرکی 

همان طور که از نام ویلای شهرکی مشخص است در یک شهرک واقع شده و تعداد زیادی ویلا در یک مکان مستقر هستند. هم نشینی با افراد دیگر موجب می شود که این شهرک ها دارای قوانین و مقرراتی برای افزایش آسایش ساکنین باشند. به طور مثال نحوه پارک ماشین ها برای جلوگیری از بروز مشکل جزو این گونه قوانین به شمار می روند. هنگامی که اقدام به خرید ویلا شهرکی زیباکنار می کنید تمام این قوانین به شما گوشزد خواهد شد و شما موظف به رعایت آن ها هستید. درست است که شما برای گذراندن اوقات فراغت دست به خرید ویلا زده اید اما این مساله به این معنی نیست که شما باید تمام قوانین را زیر پا بگذارید. اگر می خواهید اوقات خود را بدون هیچ گونه حد و مرز و قانونی بگذرانید بهتر است به فکر خرید ویلای مجزای ساحلی و یا جنگلی کنید. زیرا ویلاهای شهرکی علاوه بر وجود قوانین باید به تعامل با ساکنین ویلاهای دیگر نیز اهمیت دهید.

هزینه شارژ ماهیانه

ویلاهای شهرکی برای نطافت , نگهبانی , نگهداری از فضای سبز و بسیاری از موارد دیگر نیاز به هزینه دارند. این هزینه از ساکنین ویلا دریافت می شود. به عبارتی سکونت در ویلاهای شهرکی و خرید ویلا شهرکی زیباکنار مستلزم پرداخت هزینه و شارژ به صورت ماهیانه و سالانه است. موارد دیگری که شامل پرداخت هزینه شارژ می شود شامل زیبا سازی , نورپردازی و تامین امکانات اولیه و ضروری ویلاست. این مبلغ در بین تمام ویلاهای شهرک تقسیم خواهد شد و تمام افراد ساکن در آن شهرک باید به طور مساوی اقدام به پرداخت شارژ ماهیانه یا سالانه کنند. اگر تمایل به استفاده از نگهبان خصوصی برای امنیت بیشتر ویلا دارید نیز می توانید با پردخت هزینه های مربوطه اقدام به این کار کنید. اما ویلاهای شهرکی زیباکنار به طور کلی از امنیت بالایی برخوردارند که یکی از عوامل آن داشتن دوربین مدار بسته و تسلط بر اوضاع است.

احترام به حریم خصوصی ویلای مجاور 

زمانی که صحبت از ویلای شهرکی می شود منظور از آن ساخت تعداد زیادی ویلا به صورت دیوار به دیوار است. پس در این شرایط رعایت حریم خصوصی دیگران اصلی مهم تلقی می شود. همان طور که در شهر تعداد زیادی واحد های مسکونی در یک آپارتمان ساخته می شوند و شما نمی توانید وارد حریم خصوصی دیگران شوید در ویلاهای شهرکی نیز اوضاع به همین صورت است. اگر خانواده شما دارای تعداد پایینی است و می توانید حقوق همسایه ها را رعایت کنید خرید ویلا شهرکی زیباکنار گزینه مناسبی برای شماست زیرا یکی از مهم ترین اصول در عدم تجاوز به حریم شخصی ویلاهای مجاور عدم سر و صدا کردن است. ساکنین ویلاهای مجاور نیز مانند شما در حال گذراندن اوقات فراغت هستند و می خواهند که این روزها را در محیطی آرام سپری کنند.

خرید ویلا شهرکی زیباکنار

ویلای شهرکی معمولی , جنگلی , ساحلی

برخی از افراد تصور خوبی از ویلاهای شهرکی ندارند و تصور می کنند که این گونه ویلاها در محیطی بسیار شلوغ و نا آرام واقع شده اند .اما شاید برای شما جالب باشد اگر بدانید که ویلاهای شهرکی نه تنها در محیطی نا آرام ساخته نمی شوند بلکه بهترین مناطق را برای ساخت آن ها در نظر می گیرند. یکی از این مناطق که مورد توجه ساکنین و سازندگان است منطقه چشم نواز زیباکنار است. ویلاهایی که در این منطقه ساخته می شوند در سه دسته طبقه بندی می شوند. ویلاهای شهرکی معمولی , ویلاهای شهرکی جنگلی و ویلاهای شهرکی ساحلی. هر کدام از این ویلاها دارای ویژگی های منحصر به فردی است .

ویلاهای شهرکی معمولی

ویلای شهرکی معمولی دز نزدیک ترین فاصله با شهر بنا شده اند . میزان دسترسی این نوع از ویلاها بسیار عالی است و در زمان کوتاهی می توانید برای رفتن به مرزک شهر , جنگل و ساحل از شهرک خارج شوید. اگر در خرید ویلا شهرکی زیباکنار دسترسی برای شما اهمیت دارد این گزینه می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

ویلاهای شهرکی جنگلی

ویلاهای شهرکی جنگلی میزان دسترسی شما به جنگل را زیاد می کندزیرا در فاصله بسیار کمی از آن واقع شده اند. این نوع از ویلاها نه تنها زیبایی منحصر به فردی دارند بلکه فضای داخلی آن نیز به سبک جنگل و چوب های مختلف آن ساخته شده است.

ویلاهای شهرکی ساحلی

ویلاهای شهرکی ساحلی که یکی از پرطرفدارترین ویلاهای شهرکی محسوب می شوند برای افرادی مناسب اند که علاقه خاصی به ساحل دارند و می خواهند در جایی مستقر شوند که فاصله کمی از دریا دارد. این نوع از ویلاها به دلیل نزدیکی به دریا از رطوبت زیادی برخوردار هستند.

خرید ویلا شهرکی زیباکنار

هماهنگی با حراست 

همان طور که تا کنون متوجه شدید بر قراری امنیت از مهم ترین دلایل ساخت ویلاهای شهرکی است پس باید تمام قوانین آن را در جهت افزایش امنیت رعایت کنید. یکی از این قوانین هماهنگی همیشگی با حراست و نگهبانان شهرک است. این هماهنگی باید در تمام امور مانند جابجایی وسایل و …. باشد تا از بروز هر گونه مشکل در شهرک جلوگیری شود.

تماس