۲۰۰۰ ۵۶۰ ۰۹۱۱
دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

ساحل زیباکنار , تفریحی هیجان انگیز با خانواده

Real Places theme must be activated to use Property Listing Visual Composer element!

سواحل جذاب زیباکنار

ساحل زیباکنار یکی از بهترین موقعیت ها برای فرار از زندگی شهری و سپری کردن اوقاتی خوش با خانواده است. در ساحل زیباکنار می توانید تفریحی هیجان انگیز را تجربه کنید. این منطقه که به جذاب ترین اماکن تفریحی ایران تبدیل شده است دارای امکاناتی بی نظیر و بی بدیل است که در این مقاله به معرفی ساحل زیباکنار می پردازیم.اگر شما هم میخواهید از جاذبه های گردشگری این منطقه دیدن کنید و به دنبال محلی برای اقامت خود هستیدمی توانید اطلاعات بیشتر را جهت اجاره و خرید ویلا در زیباکنار با کارشناسان پارس ویلا درارتباط باشید.

ساحل زیباکنار جواهری در شمال ایران 

به جرات می توان ساحل زیباکنار را جواهری در شمال ایران دانست. این جواهر در استان گیلان قرار دارد و شما از هر مسیری وارد شهرهای رشت و انزلی شوید می توانید به راحتی به زیباکنار برسید. این منطقه از زمان های قدیم مورد توجه توریست ها و گردشگران بوده است در طی سال های اخیر نیز شاهد علاقه سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در این منطقه بوده ایم زیرا این منطقه علاوه بر زیبایی و جذابیت بصری دارای میزان بالایی از دسترسی به شهرهای بزرگ بوده و موقعیت خوبی نیز برای سرمایه گذاری محسوب می شود. اما ساحل زیباکنار دارای چه ویژگی هایی است که موجب شده تا به این حد برای خانواده ها جذاب باشد و آن را گزینه مناسبی برای تفریح بدانند؟

  • ساحلی چهار فصل

اگر می خواهید چهار فصل را در یک منطقه ببینید حتما به ساحل زیباکنار سفر کنید. اگر میخواهید فصل تابستان را به زیباترین شکل ممکن تماشا کنید با سفر به این منطقه شاهد سرسبزی و طراوت آن و دیدن بهترین فصل سال خواهید بود. اگر عاشق زمستان و دیدن سرزمینی پر از برف هستید با سفر به این ناحیه شمالی می توانید این منطقه را کاملا سفید پوش ببینید. ساحل زیبا کنار منطقه ای چها فصل محسوب می شود که در هر فصلی از سال که به آن سفر کنید با زیبایی چشم نوازی روبرو خواهید شد که هیچ گاه فراموش نخواهید کرد.

  • ساحل زیباکناررودخانه های خروشان 

رودخانه های خروشان مانند سپید رود و اوشمک از مهم ترین جاهای دیدنی زیباکنار محسوب می شود. وجو رودخانه در هر منطقه ای نشان از سرسبزی و طراوت آن منطقه دارد .رودخانه اوشمک که به موازات رودخانه سفید رود واقع شده امکان ماهی گیری را در اختیار شما قرار می دهد. اگر عاشق ماهی گیری هستید می توانید برای گذراندن اوقات فراغت به این رودخانه بیایید و از طبیعت عالی آن بهره ببرید. دسترسی رودخانه اوشمک از سه جهت جغرافیایی به شهرهای استان عالی است.

 

  • ساحل زیباکنارشالیزارهای پر برکت  

شالیزارهای برنج از بارزترین ویژگی های شمال کشور محسوب می شود. به راستی که دیدن یک زمین درندشت که با شالی پوشیده شده آرزوی بسیاری افراد در این زندگی شهری است. حتما در سفر به این ساحل زیبای کشورمان با انبوهی از شالیزارها مواجه خواهید شد که دیدن آن ها هوش از سرتان می پراند. بوی برنج و دیدن کارگران زحمت کش شمالی که زن و مرد در کنار یکدیگر برای امرار معاش کار میکنند از به یاد ماندنی ترین تصاویر خواهد بود.

  • تالاب ها و آبگیرهای کهن

تالاب های کهن مانند تالاب انزلی از دیدنی ترین مکان های تفریحی ساحل زیبا کنار محسوب می شود. این تالاب به قدری زیبا و چشم نواز است که می تواند خاطره ای خوش از سفر به این منطقه در ذهن شما و خانواده تان بر جای بگذارد. وجود گونه ای مختلف پرندگان و گیاهان هر چشمی را به خود خیره خواهد کرد.

  • سپید رود 

سفید رود به موازات رودخانه اوشمک قرار گرفته است و لقب دومین رودخانه بزرگ کشور ایران را بر دوش می کشد. اگر به پارک ملی بوجاق بروید حتما خواهید دید که سفید رود زیبا از میان پارک عبور می کند و زیبایی آن را دوصد چندان کرده است. اما سفید رود تنها یک رودخانه نیست بلکه محل مناسبی برای تجمع انواع مختلف آبزیان است. همچنین می توانید از دیدن گونه های مختلف گیاهی در این منطقه نیز لذت ببرید. اگر به منطقه زیبای زیباکنار سفر کنید و نام جاهای دیدنی زیباکنار را بپرسید حتما نام سفید رود را خواهید شنید !

  • آرام و دنج 

بسیاری از افراد سفر را به خاطر هیجان آن نیست که دوست دارند بلکه می خواهند وقت خود را در یک محیط آرام و دنج بگذراند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید به شما توصیه می کنیم ساحل زیباکنار را امتحان کنید. آرامشی که در این منطقه وجود دارد در هیچ یک از مناطق کشور پیدا نخواهید کرد. مطمئن باشید که بعد از گذراندن تعطیلات در این ساحل زیبا و دوست داشتنی با خاطره ای خوش آن را ترک خواهید کرد.

 

  • ساحل زیباکناردسترسی عالی

ساحل زیباکنار علاوه بر اینکه به شهرهای رشت و انزلی نزدیک است دسترسی عالی آن موجب شده تا شما هر وقت اراده کنید با طی کردن تنها ۳۰ کیلومتر به فرودگاه بین المللی برسید. این میزان دسترسی در هیچ یک از مناطق و سواحل شمال کشور دیده نمی شوند. این امکان برای افرادی مناسب است که می خواهند سفری کوتاه و بدون دغدغه را داشته باشند زیرا نزدیک بودن به فرودگاه و همچنین شهر بزرگ رشت می تواند موجب سهولت در سفر شود.

  • امنیت بالا 

ساحل زیباکنار از دیر باز جزو امن ترین سواحل محسوب می شده است. همچنین شهر زیباکنار نیز به دلیل داشتن مردمانی بسیار فهیم تعامل خوبی با گردشگران دارند. مهم ترین دلیل این مساله در این است که آن ها می دانند رزق و روزی شان در گرو گردشگران است.  پس به دنبال هیجانات کاذب نیستند و همیشه زندگی آرام و امنی را داشته اند. حتما از گذراندن اوقات خود در این منطقه راضی خواهید بود.

تماس