۲۰۰۰ ۵۶۰ ۰۹۱۱
چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱

آشنایی با امکانات ویلای استخردار در زیباکنار

Real Places theme must be activated to use Property Listing Visual Composer element!

امکانات ویلای استخردار در زیباکنار 

شاید داشتن یک ویلای استخردار در زیباکنار آرزوی هر کسی باشد. وجود استخر در ویلا می تواند یکی از ویژگی های وسوسه برانگیز برای افرادی باشد که قصد خرید و یا اجاره ویلا را دارند. اگر شما هم قصد دارید به زیبا کنار سفر کنید و ویلایی را در این منطقه چشم نواز و دل انگیز تهیه کنید حتما تا پایان با ما همراه باشید تا شما را با ویژگی ها و امکانات ویلای استخردار در زیباکنار آشنا کنیم.جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه اجاره و خرید ویلا در زیباکنار می توانید با کارشناسان ما در پارس ویلا در ارتباط باشید.

ویلای استخردار در زیباکنار

ویلای استخردار در زیباکنار 

ویلای استخردار در زیباکنار می تواند مکانی برای تمدد اعصاب و فرار کردن از محیط پر ترافیک و پر تنش شهری باشد. امروزه خرید و اجاره ویلا در مناطقی مانند شمال کشور که پر از آرامش و عدم تنش است بسیار باب شده و بسیاری از افراد به دنبال بدست آوردن ویلایی با امکانات فوق العاده هستند. یکی از این امکانات که می تواند هر شخصی را وسوسه به خرید و اجاره ویلا کند ” استخر ” است. خواص آرام کننده آب که یکی از موهبت های بزرگ خداوند است بر هیچکس پوشیده نیست. در زمانی های قدیم که مانند امروز شهرها پر از آپارتمان های کوچک نشده بود در حیاط خانه ها حوض و آب نما می ساختند. این مساله نشان دهنده اهمیت آب بر بهبود استرس ها و همچنین افزایش آرامش افراد است.

خرید و اجاره ویلا استخردار ساحلی و جنگلی 

زیباکنار یکی از بکرترین و چشم نوازترین مناطق ایران را از آن خود کرده است. این منطقه باشکوه مقصد سفر بسیاری از خانواده هاست. زیباکنار پر است از ویلاهایی که در دل جنگل و کنار ساحل ساخته اند. اگر به دنبال اجاره و خرید ویلایی لوکس هستید حتما ویلای استخر دار برای شما اولویت قرار دارد زیرا استخر یکی آپشن های ویلاهای لوکس محسوب می شود. معمولا استخر ها را در یک طبقه مجزا از ویلا می سازند تا بتوانند از حداکثر فضا استفاده کنند. اما برخی ویلاها را نیز مشاهده می کنیم که اقدام به ساخت ویلا بر روی پشت بام می کنند. این کار هنوز رواج زیادی در ایران پیدا نکرده است اما حتما شنا کردن در استخری که در پشت بام قرار دارد و تمام شهر را زیر پای خود دارد بسیار دل انگیز و روح نواز خواهد بود.

نوع سقف ویلای استخردار در زیباکنار چیست؟ 

سقف های پلی کربنات 

به طور معمول پوشش سقف استخر با پوشش های معمولی بسیار فرق می کند. نوعی از سقف ها که در ساخت ویلاها متداول است متریالی از جنس پلی کربنات می باشد. استفاده از این متریال دارای جوانب مثبت بسیار زیادی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم :

عدم محدود کردن تابش نور خورشید 

استفاده از سقف های عادی موجب می شود که تابش نور خورشید محدود شود و نور کافی به پوست انسان نرسد. اما سقف های پلی کربنات علاوه بر عدم ایجاد محدودیت در این زمینه می تواند نور کافی را از خود عبور دهد و نور کافی به آب درون استخر برسد.

عدم آسیب نور خورشید به پوست 

زمانی که در ساخت ویلاهای استخردار از سقف پلی کربنات استفاده می شود به طور همزمان علاوه بر ایجاد محدودیت در تابش مستقیم نور خورشید می تواند از آسیب های احتمالی نور مستقیم بر پوست نیز جلوگیری کند.

عدم اشراف ساختمان های اطراف

یکی از مواردی که موجب ایجاد نگرانی در افرادی که اقدام به اجاره و یا خرید ویلای استخردار در زیباکنار می کنند اشراف ساختمان های مجاور بر استخر است. زیرا زمانی که فرد می خواهد به شنا بپردازد پوشش کاملی ندارد و اگر ساختمان های اطراف به استخر اشراف داشته باشند می تواند مشکلات عدیده ای را ایجاد کند . برخی از افراد برای رفع این مشکل اقدام به درختکاری وسطع در اطراف استخر می کنند. این راهکار نمی تواند به طور همیشگی پاسخگو باشد زیرا درختکاری امری فصلی است و از طرفی نمی توانید به طور مقطعی از آن استفاده کنید. اما اگر برای حل این مشکل از سقف پلی کربنات بهره ببرید هر زمان که بخواهید می توانید آن را کنار بگذارید.

ویلای استخردار در زیباکنار

روش ساخت استخر ویلای زیباکنار چه تاثیری در امکانات آن دارد؟

استخرهای ویلا با روش های متفاوتی ساخته می شوند که هر کدام از آن ها تاثیر مستقیمی در امکانات آن ایفا می کند و در انتخاب شما تاثیر گذار است :

 

ویلا با استخر بتنی 

ویلای استخردار در زیباکنار که با این روش ساخته می شود بسیار مقاوم و محکم است. در این روش که باید از مهندسین و افراد با تجربه استفاده کرد نیاز به گود برداری و عایق کاری است. متریال مورد نیاز در ساخت این نوع از استخرها که معمولا بسیار پرطرفدار هستند سیمان و بتن است. هر کدام از سازندگان از روش های مختلفی در ساخت این نوع از استخرها استفاده می کنند اما به طور معمول استفاده از چسب های مخصوص و درصد های مختلف در ترکیب مواد و مصالح از ویژگی های بارز آن است. استخرهای که با این روش ساخته می شوند معمولا از دوام بسیار بالایی برخوردار هستند و افرادی که این گونه ویلاها را خریداری می کنند شاهد عمر طولانی استخر و عدم نیاز به بازسازی آن در دوره های کوتاه هستند. استخرهای بتنی یکی از مهم ترین امکانات ویلای استخردار در زیباکنار است.

استخر ژئوممبران

این نوع از استخرها به عنوان استخرهای چند منظوره شناخته می شوند. ویلایی که دارای استخر ژئوممبران است می تواند علاه بر شنا در استخر کارهایی از جمله پرورش ماهی , ذخیره آن و موارد کشاورزی نیز استفاده کند. ین نوع از استخرها در ایران متداول نیستند و ویلاهایی که در دسته ویلاهای لوکس قرار می گیرند ممکن است دارای استخرهای ژئوممبران باشند. دارا بودن این استخر امکان خوبی را در اختیار صاحب آن قرار می دهد.

استخر پیش ساخته

استخر پیش ساخته که روز به روز گسترش بیشتری در بازار پیدا می کند یکی از استخرهای بسیار پرطرفدار است زیرا قابل نصب در ویلا و بناهایی است که به طور پیش فرض دارای استخر نیستند. استخر های پیش ساخته بدنه ای فلزی دارند که درون آن ها با یک لایه از PVC پوشانده شده است. برای نصب این نوع از استخرها نیاز به زمان زیادی ندارید و به سرعت قابل نصب هستند. قیمت تمام شده آن ها نیز در بازار بسیار مناسب است و با هر بودجه ای که داشته باشید می توانید یکی از بهترین انواع آن را تهیه کنید.

تماس